מעיין בוכניק - טל נתן
מעיין בוכניק

צלמת קולנוע עלילתי, קליפים ופרסומות, עם רקורד של למעלה מעשור על סטים מסביב לעולם, בעיקר בגרמניה וישראל.

בין הפרויקטים המשמעותיים שלה הוא צילום הקליפ “PAGE” של אד שירן, וסרטים שצילמה הוצגו בפסטיבלים מסביב לעולם.

כבר כתלמידת התיכון לאמנות תלמה ילין, זכה סרט הגמר שלה כצלמת בתחרות הסטודנטים בפסטיבל הקולנוע בירושלים, ולאחר מכן הייתה לצלמת האישה הראשונה של יחידת ההסרטה של דובר צה”ל. מעין התפתחה בתעשיית הקולנוע הישראלית עוד לפני שנבחרה לתוכנית לימודי צילום הקולנוע הנחשבת ב-DFFB בברלין עם מלגת הצטיינות. באירופה התמקצעה בצילום אנלוגי בפילם 16 מ”מ ו-35 מ”מ, ובצילום מתחת למים.

מעין רעבה לרעיונות חדשים, אתגרים וביטויים אומנותיים לא שגרתיים. היא יוצרת הידועה ביצירת ויזואליות בולטת ויוצאת דופן, נלהבת מאמנות העבודה המדויקת עם אור וחושך כדי לייצר רגש ולהעמיק רעיונות ויזואליים. בנוסף נשארת מעין נאמנה לחזון הבמאי, ומנהלת סטים גדולים עם תכנון מדוייק – ולמעשה מעורבת בתהליך מהניצוץ הראשוני של הרעיון ועד לאקספורט האחרון, תוך שהיא מקפידה על עבודה נכונה בצוות, כאחד המרכיבים החשובים ביותר שלה בתהליך היצירתי, ומתוך הכרה בו כמפתח להפקות יוצאות דופן.

מעין מעיזה ללכת אחר חלומות גדולים ויודעת איך, באופן יצירתי, לממש אותם.
היא מביאה את הדיוק והרגש שנולדו מהקולנוע לעולם הפרסום והקליפים, ומתרגמת את המיומנויות שרכשה דרך צילום בפילם גם בעבודה עם קולנוע דיגיטלי. דוברת עברית, אנגלית, צרפתית וגרמנית, זמינה לעבודה בכל מקום בעולם ואם אפשר גם על הירח.

 

www.maayanebouhnik.com

 


Eretz Israel - Uzi Navon

Kululu

The Fishermans Wife

Ed Sheeran / Page

Karaoke - J.Lammota & Jenny Penkin

April

Dont Wait - Watch For Whales

Im a freak Solar Powered Moon Town