נטע דרור - טל נתן
נטע דרור

נטע היא אמנית רב תחומית, היא סיימה את לימודיה לתואר הראשון באמנות הקולנוע במכללת ספיר ואת לימודיה לתואר השני במדיניות ותיאוריה של האמנויות באקדמיה לעיצוב בצלאל בשנת 2020. כיום עוסקת דרור בנושאים הקשורים לארכיון, אספנות, יחסים בין העבר להווה ביחס למרחב ולמקום בו היא פועלת, ויוצרת באמצעות צילום, וידאו, מיצבים ורדי מייד.
משנת 2012 פועלת דרור כמעצבת אמנותית בתחומי הקולנוע, הטלויזיה, הפרסומות והבמה, וכיום היא חברת גלריה 8p – גלריה שיתופית לאמנות עכשווית. לאורך השנים השתתפה דרור בתערוכות יחיד בגרמניה, מוזיאון יפו ובגלריה 8p בה היא חברה, והשתתפה גם בתערוכות קבוצתיות במגוון גלריות בישראל ובגרמניה. בנוסף לקחה חלק בפסטיבל PACES, פסטיבל הוידאו דאנס בסינמטק תל אביב בשנת 2009, ב”משחקת בברביות” ו”כולעיצוב” במגזין הפקולטה לעיצוב של המכון הטכנולוגי חולון בשנת 2022, ובשער גיליון מס’ 745 של המגזין TimeOut Israel בשנת 2017, עליו  זכתה בפרס “שער המגזין הטוב ביותר” של COVERJUNKIE.
בין עבודותיה בקולנוע ניתן למצוא את הסרטים “סאבלט” של איתן פוקס (2019), “אופנהיימר” של יוסף סידר (2016), “הדירה” של יותם ווקס (2015), “THE END” של שמוליק מעוז (2013, פסטיבל ונציה), “בורג” של שירה גפן (2013), ובטלויזיה ניתן למצוא את “האויב שבינינו”, “בלאקספייס”, “מד”א דרום” ושתי העונות הראשונות של “אלישע”, “יורותון”, “שטוקהולם”, ו”מפלצות קטנות”,”היהודים באים” של קובי חבייה ועוד, ומעל בימות התיאטרון והמחול לקחה חלק ביצירות “בולשיט” בגוטייה דאנס (תיאטרון המחול) בשטוטגארט בגרמניה, “אורזי מזוודות” בניסן נתיב, “Home Alone” של אנסמבל בת שבע ו-“The Unfortunates” במרכז סוזן דלל.
נטע לקחה חלק בקמפיינים מסחריים גדולים עם כל משרדי הפרסום ובין לקוחותיה ניתן למצוא את  פייבר, אזורים, בנק יהב, פלייטיקה, סנו, ויסוצקי, דאצ’יה, פוקס, שופרסל, קסטרו, קרליין ועוד רבים נוספים. כמו כן לקחה חלק בצילומי פרומואים ל”ארץ נהדרת”, “משחקי השף”, “דה ווייס” ו”בייק אוף”, ובצילומי קליפים לאביתר בנאי, גלעד כהנא ונדב צלנר.


SOLTAM \ Avraham

SodaStream

King David

Fiver

Isracard \ Leo Burnet

Isracard \ Leo Burnet

Gali Shoes \ Inbar Merhav

Goldstar \ Mench

HoneyBook

Libra \ Mako

Careline \ Bruckner Yaar Levi

Playtika

Partner

Infinity

WIX

Libra \ Mako

Story

Goldstar \ Mench

Self Made \ Trailer

Partying A Part \ Trailer

The Mountain \ Trailer

The Apartment \ Trailer

Sublet \ Trailer

Thorn \ Trailer

The Jews Are Coming \ Kan11

Little monsters