עודד דוידוף - טל נתן
עודד דוידוף

במאי סרטים, סדרות ופרסומות מהמנוסים והמבוקשים בארץ.
בוגר בהצטיינות של בית הספר סם שפיגל לקולנוע וטלוויזיה. סרט הגמר שלו, “בידיים טובות” נבחר לאחד מעשרת הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים של סם שפיגל, הציג במוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק וזכה בפרסים בפסטיבלים בינלאומיים.
גם בתעשייה הפך במהרה לבמאי בולט ומבוקש, המביים פרסומות, סרטים או סדרות במגוון רחב של ז’אנרים וסגנונות. בשורה הארוכה של פרסומות שביים נמצא הקמפיין של “012” עם אייל קיציס שרץ במשך 5 שנים, סרטי עוגות עלית עם גידי גוב ופרסומות רבות לאורנג’, פלפון ועוד.
דוידוף ביים שורה ארוכה של סדרות מצליחות ועטורות שבחים עבור ערוצים שונים ובמגוון ז’אנרים, מקומדיה, דרך מתח ועד דרמות תקופתיות. בין הסדרות שביים: “אנטרטיקה”, “עיקרון ההחלפה” , “לצבי יש בעיה”, סדרת הדרמה המדוברת “מלכת היופי של ירושלים”, “סדרת הדרמה המיסטית “מלאך משחית” עבור התאגיד, הסדרה הקומית “הכל דבש” וסדרת המתח “תמרות עשן” אשר על שתיהן זכה בפרס במאי השנה בטלוויזיה. העונה השנייה של תימרות עשן אף נמכרה לרשת NBC. בחלק מהפרויקטים שמביים משתתף דווידוף גם כיוצר, ב- 2019 יצר וביים את הקומדיה “אבא משתדל” המבוססת על חייו של טל פרידמן כאבא לבת המתמודדת עם מוגבלות שכלית, אשר זכתה לביקורות מהללות ובתואר “הסדרה החשובה ביותר בטלוויזיה לשנת 2019”. ב- 2020 יצר וביים את סדרת המתח “תיק נעדר”. בנוסף, דווידוף ביים סרטים אהובים ומוכרים וביניהם “מרס תורכי”, שהפך לקאלט ישראלי ו”מישהו לרוץ איתו”, שפתח את פסטיבל הקולנוע ירושלים בבריכת הסולטן, זכה בפרס הפסטיבל הבין לאומי במיאמי ואף נמכר להפצה מסחרית באירופה.


Keren Kayemet LaIsrael

HABENLEUMI

ASOS

45 Sec 16-9

Isracard Mechalez

Singels Day

ISRACARD ONLINE

MasterPass

Isracard