עומר וייס - טל נתן
עומר וייס

צלם סרטים עלילתיים ודוקומנטריים, סדרות, קליפים ופרסומות.

בוגר מסלול קולנוע ב”מנשר לאמנות” עם התמחות מצילום. כבר במהלך לימודיו השתלב בתעשייה כצלם מבוקש וורסטילי, המשלב בעבודתו השפעות מעולמות אמנות שונים כמו ציור, ספרות, שירה וצילומי סטילס.

מאמין שלכל פרויקט יש שפה ויזואלית ייחודית משלו המשלבת בין אור, צבע וקומפוזיציה הנשזרים יחד כדי להעצים את הסיפור והאימפקט הרגשי. כדי לגלות את השפה הייחודית לכל פרויקט  עומר מלווה את התהליך בשיתוף פעולה צמוד יחד עם במאי/ת ושאר המחלקות – משלב התסריט, דרך עבודה עם מחלקת הארט ביצירת פלטת הצבעים וחשיבה עם מחלקת ההלבשה ועד לעריכת הצבע הסופית– הכל במטרה לדיוק של כל הפרטים הקטנים שימנפו את הפרויקט לפסגה יצירתית וייחודית.

בעל ניסיון עשיר בצילום מגוון ז’אנרים וסגנונות: סרטים עלילתיים רבים שצילם השתתפו וזכו בפרסים בפסטיבלים נחשבים וביניהם פסטיבל קאן, פאלם ספרינגס, פסטיבל ניו המפטונס, פסטיבל ריגה, פסטיבלי סרטים בירושלים, בלונדון, בונקובר ועוד. בנוסף צילם קליפים למוזיקאים מובילים כמו טיפקס, לולה מארש, נסרין קדרי, מיכל אמדורסקי ורבים נוספים. לצד אלו עומר מצלם פרסומות עבור חברות מסחריות גדולות כגון גוגל, רנואר, תנובה, ויסוצקי, סוזוקי, MTV וכן פרויקטים דוקומנטריים שונים עבור כאן 11, חדשות פוקס ועוד


Shira Zaloof

Single Light Trailer

Noy Fadlon ft. Tipex / Ma Yesh Lecha

Kobi Maman - Metapsim Al Hakir

The Moon \ The Underground

Liel Arbov \ Tze Li Mehanof

Renuar \ Avraham

Batsheva Dance Company Commercial

Killing ourselves \ Short Film Trailer

Neurim

It Was You \ Short Film Scene