אור טייכר - טל נתן
אור טייכר

יוצר, במאי ותסריטאי. יוצר ובמאי סדרת הרשת ההומוריסטית והבועטת “לא הכל ורוד”, שנבחרה על-ידי עיריית תל-אביב ללוות באופן רשמי את מצעד הגאווה 2018 וזכתה להצלחה רבה ברשתות החברתיות. מייסד “קולולם”- המיזם החברתי האומנותי ששבר שיאים. כבר בגיל 9 שכנע אור את מנהל בית הספר להעלות מחזמר שביים ומאז לא עצר לרגע. מיד לאחר לימודי משחק ביורם לוינשטיין המשיך למסלול בימוי בסם שפיגל. החוויה האישית של לימודי משחק הקנתה לאור הבנה עמוקה של עבודת השחקן ושל הכלים להם הוא זקוק כבמאי.
בזכות כישרון נדיר, התמחות בבימוי שחקנים, יכולת הנעת אנשים ותשוקה בלתי נגמרת ליצירה, השתלב במהרה בתעשייה וכיום עובד עם משרדי פרסום מובילים ומביים פרסומות וסרטונים למותגים גדולים כגון סמסונג, פיאט, ויצו, דורקס, סמינר הקיבוצים ועוד. בנוסף, ביים עבור חברת ג’ונסון&ג’ונסון סדרת אינטרנט הומוריסטית לבני נוער.
במקביל לבימוי פרסומות אור מלווה קריאייטביית את תנועת ״כנפיים של קרמבו״ לילדים עם צרכים מיוחדים ויוזם, מפיק ומביים עבורה את כל הסרטים ואירועי ההתרמה הגדולים. במסגרת עבודה זו ביים מערכונים בהשתתפות כוכבי ארץ נהדרת ומופעי ענק בהשתתפות האמנים המובילים בארץ. כמו כן ביים גם מספר מופעי במה עבור ארגונים מובילים נוספים כגון עמותת אתגרים, מפעל הפייס, “אפסון”, עיריית תל אביב ועוד. כבר שנתיים מביים את הקמפיינים השנתיים של “veagen friendly” בהצלחה רבה, האחרון אף שודר בברייד הזהב באירווויזיון ומשודר ברחבי העולם מתורגם לעשות שפות.


Vegan Friendly

Vegan Friendly \ DIBOOR

Not everything is pink \ Episode 1

Koolulam \ Holocaust Memorial Day

Koolulam \ Israel’s 70th Independence Day

Koolulam \ Tel Aviv

Krembo Wings

Mizrahi Tefahot \ Ecaliptoos

Open eyes & Closed Heart

HIV \ Lapam

Fiat \ Krembo

Ethosia

Samsung Note- Ansky \ Leo Burnett

Krembo \ Baumann Ber Rivnay

Summer Krembo promo

Requiem for a Dream

Samsung Note - Moshe Peretz \ Leo Burnett

Krembo \ Leo Burnett

Ginji \ Etgarim

Samsung Note 5-Lior Raz\ Leo Burnett