שירי שחר - טל נתן
שירי שחר

במאית פרסומות וקליפים בין לאומית, בוגרת החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת ת”א. בעלת זיקה חזקה לאופנה, למוזיקה ולסרטים עם אסתטיקה ויזואלית בולטת ומרגשת. הנטייה של שירי לעיצוב שפה חזותית הבנויה על סגנון, ארט, תנועות מצלמה, אפקטים מיוחדים ומוזיקה ייחודית, משכה אליה לקוחות רבים  כגון : רנואר, קסטרו, גולף, עזריאלי, ארוקה, ללין ועוד..הקליפים שביימה, נמצאים ברשימת הקליפים הזכורים ביותר.מקוריות ויזואלית וצומת לב לכל פרט, הם המאפיינים הבולטים ביצירותיה של שירי. גם הבחירות המוזיקליות בעבודותיה מדוייקות ולא שיגרתיות – שירים לא מוכרים שבחרה לפס הקול של הפרסומות שלה, התגלו בהמשך כלהיטים. שירי מתמחה בביוטי דרמה, הומר ובפוסטפרודקשין, החוויה הרגשית שעוברת על הצופה- היא מטרת העל בכל פרויקט של שירי.
לאורך דרכה הקולנועית, שירי התאהבה בז’אנר התיעודי. בסרטיה התיעודיים נוגעת שירי בליבם של האנשים, ומתמחה בלשקף מצבים אנושיים מורכבים תוך יצירת תמונה רחבה המספרת סיפור לצופה. בין סרטיה הבולטים, “מרוסיה באהבה”- שודר בערוץ 8, “הגבר הזה הוא אני”- רשת, “תולדות הסטנד אפ הישראלי” סדרה שתעלה בקרוב בקשת.
שירי נגשת בסקרנות של אמנית אמיתית לכל פרויקט שלה, וחוקרת בכל פעם מחדש את הנושא אותו היא רוצה לפצח. תשוקה ושמחת היצירה של שירי סוחפת את כל שאר השותפים לפרויקט, וכך יוצרים עולמות חדשים ומרהיבים!


Mayven

Maccabi Aesthetics \ Mench

Mayven

Renuar \ Avraham

Shavot \ Mench

Mika \ Mataomer

TriLift

Teva Naot \ Lime Digital

Shavot \ Mench

Dorot \ Zeder Yaniv

Crazy Line \ Zarmon Group

Terminal X

Vert \ Avraham

Carolina Lemke \ McCann Tel Aviv

Jerusalem Vacation \ TBWA

Superpharm Baby Safe \ BBR

Nespresso / Leo Burnett Israel

Gamadim \ Leo Burnett

Superpharm \ BBR

Reuveni Pridan IPG \ Castro

Reuveni Pridan IPG \ Castro

Erroca \ Avraham

Adam \ Lapam

Avraham \ Renuar

DEBBY&RON \ PayPal

Leo Burnett \ Azrieli App - Urban

Leo Burnett \ Azrieli App

Azrieli

OPEN \ Laline

Inbar Merhav G \ Nissan JUKE

ONOT