יאן יסינצקי - טל נתן
יאן יסינצקי

יאן נולד למשפחת אמנים בלנינגרד, ברית המועצות. כשגדל, הוא קיבל השראה מהעבודה היצירתית של הוריו ופיתח תשוקה לספר סיפורים חזותיים. בשנת 2000 החל ללמוד בבית ספר לצילום, שם שיפר את כישוריו מאחורי המצלמה.
בשנת 2004, יאן מצא את ייעודו כשהחל לעבוד על סטים של סרטים. התשוקה שלו לצילום הובילה אותו ל-VGIK (המכון הממלכתי הכל-רוסי לקולנוע על שם S. A. Gerasimov), שם למד במשך 5 שנים. במהלך תקופה זו, הוא עבד על פרויקטים מסחריים כצלם והחל לפתח סגנון דוקומנטרי משלו. סרטיו הדוקומנטריים הקצרים והמלאים זכו להכרה בינלאומית, כולל מועמדות לפרס Cameraimage 2013 Golden Frog עבור סרט קצר.
לאחר שסיים את לימודיו, יאן התחיל לעבוד בפרסום. הוא נמשך במיוחד לפרויקטים חברתיים ונהנה לצלם סיפורים דוקומנטריים נוגעים ללב בצורה קצרה ותמציתית יותר. במהלך השנים הוא צילם 2 סדרות טלוויזיה, כמה סרטים קצרים שהוענקו בפסטיבלים בינלאומיים ופרסומות רבות למותגים גדולים כמו ארמני, אדידס, לוריאל, פמפרס, מקדונלדס, KFC, בורגר קינג, דנון, פורינה, קונטקס, סמסונג וקוקה -קולה, כמו גם פרויקטים חברתיים עבור ארגונים כמו כפרי ילדים SOS, נשיונל ג’יאוגרפיק, קרן רונלד מקדונלד ועוד רבים אחרים.
Yan נמצא כעת בתל אביב וזמין לשיתופי פעולה ברחבי העולם. יש לו מוניטין של יצירת סיפורים ויזואליים משפיעים ומשמעותיים עם תשומת לב קפדנית לפרטים. הוא שואף ליצור תמונות רגשיות ומישוש ויזואלית ויש לו כישרון ללכוד רגעים אותנטיים וחיים במצלמה, אפילו בזמן צילום פרויקטים מסחריים, מונע על ידי אהבתו ליצירת סרטים דוקומנטריים והכוח של סיפורים מהחיים האמיתיים. כשהוא לא מאחורי המצלמה, הוא נהנה לחקור את העיר ולבלות עם משפחתו וילדיו.


Oliere

Tollmans \ Studio Koniak

Ahim Laneshek

Avito

Armani

Beeline

Adidas

DM

Hochland

Lamber

LAMm

Magnit

Lenin Gudkov

Lenin Chulpan

FIRE TEASER 2021

McDonald Fund

YG - Simplifying

SOS village

Sound

Petrovich