זיו ברקוביץ' - טל נתן
זיו ברקוביץ’

צלם קולנוע וטלוויזיה מהמבוקשים בארץ, מצלם סרטים וסדרות בישראל, בארה”ב ובאירופה. זיו בוגר סם שפיגל בהצטיינות, בעל יכולת נדירה ליצירת לוק קולנועי מרהיב בכל פריים אשר מיצבה אותו כאחד מהצלמים הבולטים ועטורי הפרסים בארץ. כבר בסם שפיגל השתתפו 3 סרטי גמר שצילם בסינפונדנסיון בפסטיבל קאן וביניהם הסרט הימנון, שזכה בפרס הראשון לראשונה ב-2008. ומאז זכה בפרסים רבים נחשבים נוספים וביניהם פרס צילום בפסטיבל וינה על הסרט הרוסי no one, פרס פסטיבל חיפה שנתיים ברציפות על צילום הסרטים “נמל בית” ו”מוצא אל הים”, פרס התסריט הטוב ביותר בפסטיבל טאלין ופרס ציון לשבח בפסטיבל חיפה על הסרט “קולות רקע” אותו כתב וצילם וכן פרס פסטיבל TAMPA  לצילום.
בנוסף, זיו היה מועמד לפרס הטלוויזיה הישראלית עבור צילום שתי העונות של הסדרה  “איש חשוב מאד” של הוט, וכן לפרס אופיר ופרס המבקרים בפסטיבל קאן על צילום הסרט “SELF MADE” של שירה גפן.
מעבר לים צילם זיו את העונה השלישית של דרמת המתח הסוחפת  “ABSENTIA” בהפקת Amazon Prime  העולמית, את הסרט “Simple Wedding” בהפקתה של ריטה וילסון בלוס אנג’לס וסדרת מתח חדשה- Axis Mundi- שתעלה בקרוב ב- NETFLIX שצולמה בפולין בשנה האחרונה. בקרוב תעלה ב YES סדרה עלילתית נוספת שצילם זיו – “המעילה” – סדרה המגוללת את סיפור פרשת אתי אלון והמעילה הגדולה שנעשתה בישראל.
ברשימה הארוכה של סרטים וסדרות זוכי פרסים נוספים שצילם כלולים גם “לא בתל אביב” שזכה בפסטיבל לוקארנו, “נמל בית”, “יישמח חתני”- הסרט, את “כאן ועכשיו”, “עראבני”, “הכל שבור ורוקד” על הישגיו הרבים והמרשימים בצילום זכה זיו במלגת הקרן לתרבות אמריקאית- ישראלית.

לאתר של זיו: https://zivberkovich.com/
https://www.imdb.com/name/nm1940345/


Rami Levy \ McCann

Gindi Calla

The Monkey House \ Trailer

Beit Berel \ Mench

Chanshi Trailer\ Hot

Meeila \ Yes

Cracow Monsters \\ Netflix

Samsung \ Leo Burnett

Dream Card \ Gitam BBDO

Cheetos \ Leo Burnett

Pstigal \ Sky High

Seamless Vision - Buddy

"Absenita" Season 3

"Yismach Hatani"

"VIP" Season 2

"Golden Voices"

Temi

"Everything Is Broken Up And Dances"

Yotvata \ Y&R ISRAEL

"The man in the wall"

"VIP" \ TV Drama by HOT

Golf Kids \ Adler Chomski & Warshavsky Grey

Deca Dance \ Bat Sheva

"Not in Tel Aviv"

"Shvita" \ YES

RHUS OVATA- SPRING SUMMER 2011

"Self Made"